middenafstand | NSK heren | sprintafstand | NSK dames

 

Middenafstand

Heren Senioren 

 
positie startnummer naam eindtijd
1 501 Guido Gosselink 1:43:08
2 502 Tiedo Tinga 1:43:35
3 533 Robert Beute 1:43:45
4 503 Martin Veenhuizen 1:44:00
5 555 Pieter-Jan  van Herel 1:49:52
6 509 Edwin Mellema 1:55:24
7 537 Marcel ten Wolde 1:55:28
8 526 Kurt van de Nes 2:01:04
9 530 Eric Kooistra 2:02:01
10 552 Rein-Jan Koolwijk 2:03:35
11 517 Mischa Kleveringa 2:03:56
12 513 Robert Rietveld 2:05:20
13 516 Jan Veen 2:07:55
14 538 Marc Van Ee 2:08:03
15 554 Marijn Brakel van 2:10:01
16 507 Jos van der Velden 2:11:39
17 524 Erik Nieuwenhuis 2:12:30
18 518 Arie-Jan Griffioen 2:19:41
19 553 Gerard Ypma 2:20:39
20 531 Piet Alkema 2:20:46
21 550 Sietse Woudstra 2:27:31
22 523 Dennis Strik 2:27:48
23 525 Henk Willems 2:36:18
24 556 Jeroen van de Nes 2:43:48
25 512 Hendrik Willem  Alssema 2:47:45
26 532 Jan Sleet, van der DNF
  504 Paul Van der Zee DNS
  510 Michel Janse DNS
  515 Palle Pare DNS
  520 Mark Bosloper DNS
  521 Marcel Erends DNS
  527 Kees Jansen DNS
  528 Jan Bieshaar DNS
  529 Peter Bieshaar DNS
  539 Arno Winters DNS
  551 Johan de Jong DNS
       

Damse Senioren

 
       
1 534 Sione Jongstra 1:56:47
2 536 Ilse Mittendorff 2:04:52
3 508 Hilly Panjer 2:10:04
4 535 Sietske Dijkstra 2:11:25
5 505 Eveline Geersing 2:17:00
6 511 Sandra Dijk 2:17:30
7 519 Minke Lohrengel 2:46:54
  506 Edith van Dalfsen DNS
  514 Hanneke Bunte DNS
  522 Ellen Oosting DNS
  540 Grietje Hoogerkamp DNS
       

Heren Masters

 
       
1 581 Gerard Lange 1:54:34
2 999 Frits Riemersma 1:55:19
3 571 Roelf van der Land 1:56:32
4 606 Gerard Terwisscha 2:00:32
5 627 Harmen Ten Hof 2:02:01
6 624 Fokko Hindriks 2:03:10
7 603 Peter Bamberg 2:03:35
8 574 Wim Dekker 2:04:21
9 628 Erik Dost 2:04:34
10 599 Wijnand van de Vendel 2:04:40
11 596 Dirk Keekstra 2:04:49
12 584 Jan Franssens 2:05:17
13 593 Henk van Nieuwamerongen 2:05:25
14 616 Joop Peters 2:05:56
15 618 Pieter Bolder 2:06:10
16 609 Jos Rutten 2:06:31
17 564 Oscar de Jong 2:08:33
18 566 Erik Theunissen 2:08:56
19 590 Richard Hol 2:09:01
20 621 Adri Rink 2:09:41
21 607 Lambert Veen 2:10:51
22 568 Rense Veenstra 2:12:36
23 582 Marcel Klaassen 2:14:22
24 602 Gerard Sierksma 2:16:05
25 567 Arie Meijer 2:17:38
26 565 Jeroen Verduijn 2:20:43
27 587 Hemmo Kuipers 2:22:46
28 578 Jan van Dijk 2:23:35
29 572 Dick Post 2:25:27
30 575 Willem Vaandrager 2:25:40
31 600 Wim Sierksma 2:27:05
32 570 Douwe Kromdijk 2:28:01
33 605 Henk Gorter 2:29:23
34 619 Jan Schlaman 2:29:26
35 583 Gert Jan Massier 2:32:05
36 597 Jenne Oosting 2:32:16
37 569 Meine Oosterveld 2:34:41
38 576 Jan Kollé 2:35:16
39 622 Jan k. Visscher 2:35:25
40 611 Rudolf Nipius 2:36:26
41 563 Peter Kluin 2:41:32
  560 Peter Möllers DNS
  561 Piet van Tol DNS
  562 Henrie de Bruin DNS
  573 Pierre Wassenaar DNS
  579 Jos Verest DNS
  580 Peter Velthuis DNS
  585 Jan Beldman DNS
  588 Jan Zwaan DNS
  589 Leon de Priester DNS
  591 Ger van Mossel DNS
  592 Jaap Büchli DNS
  594 Perry Smits DNS
  595 Albert Bunte DNS
  598 Huub Stammes DNS
  601 Egbert E.Post DNS
  604 Henk Schoonhoven DNS
  610 Ruud van der Zande DNS
  612 Erik Kappert DNS
  613 Jan Mesu DNS
  614 Bert Dost DNS
  615 Pieter Boumeester DNS
  617 Gerard Ten Brink DNS
  620 Henk Lammerts DNS
  623 Aart  van de Breevaart Bravenboer DNS
  625 Martin Dost DNS
  626 Johan Lek DNS
       

Dames Masters

 
positie startnummer voornaam naam eindtijd
1 629 Janet ten Kate 2:10:25
2 586 Annalies Jansen 2:44:58
       

NSK HEREN 

   
       
1 767 Fokke Stoel 1:46:39
2 768 Bart van de Walle 1:58:15
3 776 Jonne Doorduin 2:01:26
4 774 Michael Breedt 2:01:52
5 773 Rein de Vries 2:02:01
6 779 Dirk van Oostveen 2:04:21
7 781 Rik de Lange 2:12:53
8 778 Ger Inberg 2:15:48
9 772 Stoffel van Dieten 2:18:56
  766 Bas ten Harkel DNS
  769 Josbert Vries, de DNS
  770 Leon Meijer DNS
  771 Oane/ Anne  Veenstra DNS
  775 Robbert Robbemond DNS
  780 Bart van der Wal DNS
       

Sprint

   

Heren Masters

 
       
1 717 Jan Velting 1:06:41
2 709 Tonnie Rolink 1:09:15
3 728 Leon Aarts 1:15:00
4 674 Jaap Visser 1:17:45
5 732 Jaap Meijering 1:17:47
6 713 Kees van Diemen 1:19:52
7 699 Ype van Olst 1:22:55
8 667 Jacob Jan  Slager 1:23:00
9 673 Peter Bergen Henegouwen 1:23:05
10 694 Pieter Dijkstra 1:23:47
11 662 Bram Noorman 1:25:02
12 651 Gert de Roo 1:25:25
13 655 Adri Mertens 1:27:47
14 693 Hendrik Pater 1:28:07
15 663 Piet Doorduin 1:28:26
16 725 Harmen Schippers 1:29:49
17 630 Geert Klungel 1:31:18
18 642 Johan de Boer 1:34:37
19 701 Bert Van Willigen 1:38:30
  646 Henk Otten DNS
  710 Chris van Koeverden DNS
  681 Kees Wiltenburg DNS
  672 Meine Hoitsma DNS
  660 Edwin Harold  De Vries DNS
  650 Adrie Ebbenhorst DNS
  715 Henri Burger DNS
  652 Johan Panjer DNS
       

Heren Senioren

 
       
1 698 Ron Hofman 1:06:36
2 697 Lammert van der Ploeg 1:07:30
3 648 Gilles Janssen 1:07:35
4 689 Willem Schreurs 1:09:39
5 691 Rik Wemmenhove 1:12:02
6 700 Harry de Boer 1:12:58
7 714 Johnny Stoppels 1:13:06
8 654 Mathijs Honig 1:13:09
9 703 van Diemen  Martijn 1:14:40
10 718 Lieuwe Hoekstra 1:15:42
11 720 Henrico Puttenstein 1:16:05
12 684 Fred Gorter 1:17:24
13 731 Ton Cusiel 1:17:42
14 727 Geert Ter heerdt 1:17:43
15 682 Willem-Pier  Vellinga 1:18:16
16 733 Leo Dijkstra 1:18:25
17 690 Henk Walters 1:19:17
18 656 Tom Deiling 1:19:24
19 723 Erik-Jan Thalen 1:19:34
20 724 Martin ten Hove 1:20:43
21 668 Wouter Bruinenberg 1:22:03
22 729 Jacques van Bragt 1:23:29
23 661 Rik van Dijken 1:25:53
24 685 L.  Oosterhof 1:28:41
25 666 N. Kleine 1:33:23
DQ 653 Jerzy Kasemier 1:05:46
  679 Dick de Boer DNS
  712 Harry van Lienden DNS
  716 Bart de Groot DNS
  657 Marco Betman DNS
  647 Fred Meyboom DNS
  669 Bart Rijborz DNS
  664 Harrie Commies DNS
  704 Jan de Geus DNS
  683 Pim van Koeveringe DNS
  692 Johan de Geus DNS
  711 Sierdjan Koster DNS
  670 Ricardo Bravenboer DNS
  645 Erik Jeuring DNS
  695 Albert de Vries DNS
  678 Cees Hofman DNS
       

Dames Masters

 
       
1 696 Tammoa Kasemier 1:29:25
2 687 Frieke Haffmans 1:39:15
3 688 Jolande van Apeldoorn 1:39:15
4 730 Anneke Jaarsma 1:40:24
5 641 Antoinette  van Putte 1:51:05
  706 Ada ten Brink DNS
  659 Carla Reijrink DNS
  671 Marianne Eggermont DNS
  722 Jose Weel DNS
       
       

Dames Senioren

 
       
1 719 Aukje Wiersma 1:11:50
2 686 Jolanda van Bergeijk 1:15:01
3 665 Hilde Bakema 1:15:58
4 643 Marike Bouwknegt 1:17:41
5 640 Susan Boode 1:20:40
6 702 Diana Gorter -van Diemen 1:22:07
7 708 Indra Arendz 1:22:40
8 658 Ypie De Boer 1:23:22
9 726 Sandra Jansema 1:25:13
10 675 Geertje Hegeman 1:25:43
11 705 Lenneke Theunissen 1:32:41
12 644 Iris Van Aurich 1:42:44
13 680 Truusje Quak 1:46:17
  676 Agnes de Boer DNS
  721 Inge Visschers DNS
  677 Jolanda Spitteler DNS
  707 Vera Ros DNS
       

NSK DAMES

   
       
1 764 Aimee Stroink 1:07:58
2 755 Annemarie  Wessels 1:09:19
3 759 Lizette Van der Vegt 1:10:26
4 761 Marijke Dijkstra 1:14:43
5 752 Sandra Zijlstra 1:15:35
6 763 Els Visser 1:23:15
7 756 Inge Groot 1:27:38
8 754 Nynke Schippers 1:35:13
9 762 Nanda Cusiel 1:42:25
  750 Leonie Wiekamp DNS
  751 Jolien Visser DNS
  753 Annemarieke  Bruinsma DNS
  757 Renske Amesz DNS
  758 Janine Doorduin DNS
  760 Harma Berends DNS
  765 Hanneke Bodewes DNS
       

Heren Junioren

   
       
1 746 Job Eijsink 1:03:28
2 742 Jefte de Bruin 1:05:32
3 649 Jorrit Van de Kant 1:12:46
4 744 Diede van de Vendel 1:15:21
       

Dames Junioren

   
       
1 740 Roos te Pas 1:20:45
2 741 Nieske Hissink 1:22:31
3 743 Trude Puttenstein 1:23:56
4 745 Dominique  Hulsman 1:27:14
5 747 Charlotte Hulsman 1:34:21

WTGlogo

Sociale media

Sponsoren

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Suppliers

Banner
Banner

WTG is onderdeel van

Banner