middenafstand overall | middenafstand per categorie | sprintafstand overall | sprintafstand per categorie

 

Middenafstand overall

 

Pos Bib Fullname Class LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
1 19 Fokke Stoel M-HSEN 0:41:10,281 1:26:13,194 0:36:53,218 2:44:16,693
2 22 Kurt van de Nes M-HSEN 0:45:39,645 1:24:09,651 0:37:01,485 2:46:50,781
3 69 Gerard Lange M-HMAS 0:42:19,230 1:28:35,596 0:38:47,450 2:49:42,276
4 11 Frank Heldoorn M-HSEN 0:39:48,369 1:26:15,301 0:43:57,428 2:50:01,098
5 78 Hans Scholing M-HMAS 0:44:19,481 1:31:14,505 0:38:23,114 2:53:57,100
6 64 Simon Kok M-HMAS 0:45:11,151 1:23:24,812 0:45:25,161 2:54:01,124
7 226 Jetse Scholma M-HSEN 0:41:21,095 1:29:31,061 0:44:12,427 2:55:04,583 NSK Heren
8 81 Jan Sleet, van der M-HMAS 0:47:44,527 1:28:24,585 0:40:56,574 2:57:05,686
9 221 Michael Breedt M-HSEN 0:44:35,995 1:30:12,039 0:43:44,841 2:58:32,875 NSK Heren
10 223 Ger Inberg M-HSEN 0:44:21,593 1:26:40,145 0:47:37,942 2:58:39,680 NSK Heren
11 91 Piet van Tol M-HMAS 0:42:33,483 1:28:24,720 0:48:29,740 2:59:27,943
12 83 Huub Stammes M-HMAS 0:44:51,096 1:33:26,700 0:43:01,717 3:01:19,513
13 97 Rense Veenstra M-HMAS 0:45:01,397 1:38:42,910 0:40:26,595 3:04:10,902
14 14 Rein-Jan Koolwijk M-HSEN 0:44:54,945 1:34:04,909 0:45:52,728 3:04:52,582
15 20 Marcel ten Wolde M-HSEN 0:45:38,578 1:41:09,560 0:41:43,831 3:08:31,969
16 7 Pier Johan de Boer M-HSEN 0:50:22,937 1:34:43,637 0:43:44,864 3:08:51,438
17 101 Pierre Wassenaar M-HMAS 0:49:45,333 1:33:41,402 0:46:20,270 3:09:47,005
18 229 Bart van der Wal M-HSEN 0:42:08,332 1:39:00,957 0:48:44,965 3:09:54,254 NSK Heren
19 59 Richard Hol M-HMAS 0:51:05,253 1:32:22,980 0:46:26,435 3:09:54,668
20 75 Wilfried Reuvers M-HMAS 0:47:47,333 1:38:06,340 0:44:03,955 3:09:57,628
21 31 Ilse Mittendorff M-DSEN 0:46:57,264 1:38:45,312 0:45:00,388 3:10:42,964
22 46 Douwe Hessel Brouwer M-HMAS 0:51:28,802 1:38:24,620 0:41:14,640 3:11:08,062
23 224 Michiel Kool M-HSEN 0:48:35,676 1:36:24,110 0:46:12,919 3:11:12,705 NSK Heren
24 61 Marcel Klaassen M-HMAS 0:47:53,106 1:36:09,322 0:47:41,587 3:11:44,015
25 107 Janet ten Kate M-DMAS 0:51:56,346 1:38:56,729 0:41:02,033 3:11:55,108
26 225 Tom Nauta M-HSEN 0:50:20,702 1:37:20,417 0:44:16,144 3:11:57,263 NSK Heren
27 51 Oscar de Jong M-HMAS 0:45:47,857 1:39:28,516 0:46:45,622 3:12:01,995
28 15 Wout Korving M-HSEN 0:42:55,218 1:37:23,894 0:51:58,202 3:12:17,314
29 68 Jans Kuik M-HMAS 0:49:41,333 1:40:04,680 0:42:54,872 3:12:40,885
30 85 Erik Theunissen M-HMAS 0:46:30,067 1:42:37,745 0:44:36,930 3:13:44,742
31 96 Egbert Veen M-HMAS 0:49:29,780 1:39:41,740 0:45:21,618 3:14:33,138
32 21 Ilja van Dam M-HSEN 0:47:00,152 1:41:14,162 0:46:51,526 3:15:05,840
33 77 Adri Rink M-HMAS 0:47:51,131 1:38:19,221 0:49:30,638 3:15:40,990
34 60 Leon Hoogervorst M-HMAS 0:49:56,320 1:40:26,598 0:45:34,955 3:15:57,873
35 8 Jan-Willem de Bos M-HSEN 0:50:55,688 1:38:47,905 0:46:16,805 3:16:00,398
36 23 Gerard Ypma M-HSEN 0:50:12,780 1:40:03,823 0:46:12,860 3:16:29,463
37 53 Wim Dekker M-HMAS 0:46:18,491 1:39:21,356 0:51:04,101 3:16:43,948
39 62 Cor Klaver M-HMAS 0:52:52,373 1:38:11,569 0:46:01,550 3:17:05,492
40 41 Piet Alkema M-HMAS 0:50:42,154 1:39:49,336 0:47:36,147 3:18:07,637
41 95 Lambert Veen M-HMAS 0:52:41,964 1:38:30,483 0:48:11,925 3:19:24,372
42 50 Henrie de Bruin M-HMAS 0:50:45,733 1:39:40,167 0:49:54,122 3:20:20,022
43 228 Sjoerd Jan van der Pluijm, M-HSEN 0:46:37,262 1:40:00,080 0:55:07,201 3:21:44,543 NSK Heren
44 87 Wijnand van de Vendel M-HMAS 0:49:22,452 1:49:29,777 0:45:24,747 3:24:16,976
45 90 Henk van Nieuwamerongen M-HMAS 0:45:18,751 1:50:30,859 0:48:40,585 3:24:30,195
46 109 Geke Venema M-DMAS 0:50:59,676 1:45:58,907 0:47:34,571 3:24:33,154
47 3 Johan Appeldoorn M-HSEN 0:55:10,408 1:41:47,156 0:48:08,243 3:25:05,807
48 57 Arjan Griffioen M-HMAS 0:48:19,112 1:43:04,350 0:53:59,311 3:25:22,773
49 93 Theo van Wieren M-HMAS 0:50:52,156 1:40:05,859 0:54:50,455 3:25:48,470
50 222 Sjoerd de Haan M-HSEN 0:49:28,339 1:35:25,486 1:01:28,306 3:26:22,131 NSK Heren
51 88 Jan van der Meij M-HMAS 0:53:18,538 1:47:27,601 0:47:23,038 3:28:09,177
52 5 Johan Beumer M-HSEN 0:48:21,098 1:39:22,586 1:00:55,733 3:28:39,417
53 36 Marieke Westendorp M-DSEN 0:49:43,823 1:44:59,079 0:54:01,632 3:28:44,534
54 48 Jan Buining M-HMAS 0:51:42,075 1:46:45,486 0:50:41,638 3:29:09,199
55 92 Dim van Vliet M-HMAS 0:54:29,800 1:48:04,784 0:48:38,814 3:31:13,398
56 43 Roland-Jan Beumer M-HMAS 0:56:51,443 1:44:40,300 0:49:58,158 3:31:29,901
57 16 Kees Kuipers M-HSEN 0:52:34,257 1:45:49,379 0:53:25,284 3:31:48,920
58 17 Rogier Oevelen M-HSEN 0:47:26,719 1:38:05,343 1:06:44,648 3:32:16,710
59 1 Dirk Albertsma M-HSEN 0:57:19,785 1:42:18,967 0:54:43,384 3:34:22,136
60 86 Willem Vaandrager M-HMAS 0:53:29,278 1:43:04,333 0:57:59,469 3:34:33,080
61 49 Cees de Boer M-HMAS 0:50:07,129 1:54:08,026 0:50:43,015 3:34:58,170
62 72 Meine Oosterveld M-HMAS 0:55:15,549 1:49:03,280 0:50:44,477 3:35:03,306
63 67 Dirk Kruise M-HMAS 0:51:18,080 1:45:10,332 1:03:28,453 3:39:56,865
64 63 Geert Klungel M-HMAS 1:01:41,602 1:47:05,347 0:52:55,218 3:41:42,167
65 70 Peter Luijtink M-HMAS 0:56:52,860 1:49:19,219 0:56:25,105 3:42:37,184
66 4 Kor bakker M-HSEN 0:55:51,649 1:45:57,467 1:00:58,209 3:42:47,325
67 82 Han Slijkhuis M-HMAS 0:54:12,421 1:46:57,336 1:02:15,931 3:43:25,688
68 66 Douwe Kromdijk M-HMAS 0:53:47,697 1:43:20,355 1:06:54,478 3:44:02,530
69 100 Klaas Vleems M-HMAS 0:54:27,634 1:57:25,537 0:55:08,510 3:47:01,681
70 99 Jeroen verduijn M-HMAS 0:52:00,532 1:54:17,676 1:01:43,794 3:48:02,002
71 94 Rudy Veen M-HMAS 1:03:41,686 1:52:15,144 0:52:30,454 3:48:27,284
72 12 Martijn Hof M-HSEN 0:50:35,085 1:56:44,503 1:02:09,583 3:49:29,171
73 10 Jack Flik M-HSEN 1:01:24,857 1:57:04,612 0:53:20,248 3:51:49,717
74 30 Grietje Hoogerkamp Heeg M-DSEN 0:54:40,865 2:07:43,056 0:50:13,154 3:52:37,075
75 73 Jenne Oosting M-HMAS 0:55:09,097 2:07:40,029 0:49:54,172 3:52:43,298
76 103 Sietse Woudstra M-HMAS 0:55:34,899 2:01:19,296 0:55:53,821 3:52:48,016
77 56 Jos Eijsink M-HMAS 0:57:47,723 1:58:49,015 0:59:13,555 3:55:50,293
78 71 Jan Mulder M-HMAS 1:03:06,890 1:58:56,860 0:54:48,744 3:56:52,494
79 40 Walter Akker, van den M-HMAS 0:58:15,289 1:58:09,866 1:01:13,472 3:57:38,627
80 76 Ben Reuvers M-HMAS 1:04:36,112 1:53:51,665 0:59:11,349 3:57:39,126
81 108 Lenneke Theunissen M-DMAS 0:55:42,558 1:59:23,137 1:06:04,522 4:01:10,217
82 84 Hendrik Terburg M-HMAS 1:00:54,207 1:59:50,475 0:58:50,725 3:59:35,407
83 18 Leendert Schwab M-HSEN 0:48:54,701 1:37:21,950 0:35:54,467 DNF
84 220 Mark Bosloper M-HSEN 0:53:01,206 1:40:46,884 0:13:23,690 DNF
NSK Heren
85 55 Martin Dost M-HMAS 0:55:33,170 2:00:20,458 0:11:27,717 DNF
86 74 Henk Pater M-HMAS 1:00:07,702 1:54:37,424
87 6 Marc Boumans M-HSEN 0:51:43,738
88 45 E Bouweriks M-HMAS 0:52:18,539
89 105 Annalies Jansen M-DMAS 0:55:19,451
1 fietsronde te weinig
13 Peter Kluin M-HSEN 1:07:07,132 1:05:13,074 1:04:32,496 3:16:52,702

 

Middenafstand per categorie

Dames masters

107 Janet ten Kate M-DMAS 0:51:56,346 1:38:56,729 0:41:02,033 3:11:55,108
2 109 Geke Venema M-DMAS 0:50:59,676 1:45:58,907 0:47:34,571 3:24:33,154
3 108 Lenneke Theunissen M-DMAS 0:55:42,558 1:59:23,137 1:06:04,522 4:01:10,217
4 105 Annalies Jansen M-DMAS 0:55:19,451

Dames senioren

1 31 Ilse Mittendorff M-DSEN 0:46:57,264 1:38:45,312 0:45:00,388 3:10:42,964
2 36 Marieke Westendorp M-DSEN 0:49:43,823 1:44:59,079 0:54:01,632 3:28:44,534
3 30 Grietje Hoogerkamp Heeg M-DSEN 0:54:40,865 2:07:43,056 0:50:13,154 3:52:37,075

Heren masters

1 69 Gerard Lange M-HMAS 0:42:19,230 1:28:35,596 0:38:47,450 2:49:42,276
2 78 Hans Scholing M-HMAS 0:44:19,481 1:31:14,505 0:38:23,114 2:53:57,100
3 64 Simon Kok M-HMAS 0:45:11,151 1:23:24,812 0:45:25,161 2:54:01,124
4 81 Jan Sleet, van der M-HMAS 0:47:44,527 1:28:24,585 0:40:56,574 2:57:05,686
5 91 Piet van Tol M-HMAS 0:42:33,483 1:28:24,720 0:48:29,740 2:59:27,943
6 83 Huub Stammes M-HMAS 0:44:51,096 1:33:26,700 0:43:01,717 3:01:19,513
7 97 Rense Veenstra M-HMAS 0:45:01,397 1:38:42,910 0:40:26,595 3:04:10,902
8 101 Pierre Wassenaar M-HMAS 0:49:45,333 1:33:41,402 0:46:20,270 3:09:47,005
9 59 Richard Hol M-HMAS 0:51:05,253 1:32:22,980 0:46:26,435 3:09:54,668
10 75 Wilfried Reuvers M-HMAS 0:47:47,333 1:38:06,340 0:44:03,955 3:09:57,628
11 46 Douwe Hessel Brouwer M-HMAS 0:51:28,802 1:38:24,620 0:41:14,640 3:11:08,062
12 61 Marcel Klaassen M-HMAS 0:47:53,106 1:36:09,322 0:47:41,587 3:11:44,015
13 51 Oscar de Jong M-HMAS 0:45:47,857 1:39:28,516 0:46:45,622 3:12:01,995
14 68 Jans Kuik M-HMAS 0:49:41,333 1:40:04,680 0:42:54,872 3:12:40,885
15 85 Erik Theunissen M-HMAS 0:46:30,067 1:42:37,745 0:44:36,930 3:13:44,742
16 96 Egbert Veen M-HMAS 0:49:29,780 1:39:41,740 0:45:21,618 3:14:33,138
17 77 Adri Rink M-HMAS 0:47:51,131 1:38:19,221 0:49:30,638 3:15:40,990
18 60 Leon Hoogervorst M-HMAS 0:49:56,320 1:40:26,598 0:45:34,955 3:15:57,873
19 53 Wim Dekker M-HMAS 0:46:18,491 1:39:21,356 0:51:04,101 3:16:43,948
20 62 Cor Klaver M-HMAS 0:52:52,373 1:38:11,569 0:46:01,550 3:17:05,492
21 41 Piet Alkema M-HMAS 0:50:42,154 1:39:49,336 0:47:36,147 3:18:07,637
22 95 Lambert Veen M-HMAS 0:52:41,964 1:38:30,483 0:48:11,925 3:19:24,372
23 50 Henrie de Bruin M-HMAS 0:50:45,733 1:39:40,167 0:49:54,122 3:20:20,022
24 87 Wijnand van de Vendel M-HMAS 0:49:22,452 1:49:29,777 0:45:24,747 3:24:16,976
25 90 Henk van Nieuwamerongen M-HMAS 0:45:18,751 1:50:30,859 0:48:40,585 3:24:30,195
26 57 Arjan Griffioen M-HMAS 0:48:19,112 1:43:04,350 0:53:59,311 3:25:22,773
27 93 Theo van Wieren M-HMAS 0:50:52,156 1:40:05,859 0:54:50,455 3:25:48,470
28 88 Jan van der Meij M-HMAS 0:53:18,538 1:47:27,601 0:47:23,038 3:28:09,177
29 48 Jan Buining M-HMAS 0:51:42,075 1:46:45,486 0:50:41,638 3:29:09,199
30 92 Dim van Vliet M-HMAS 0:54:29,800 1:48:04,784 0:48:38,814 3:31:13,398
31 43 Roland-Jan Beumer M-HMAS 0:56:51,443 1:44:40,300 0:49:58,158 3:31:29,901
32 86 Willem Vaandrager M-HMAS 0:53:29,278 1:43:04,333 0:57:59,469 3:34:33,080
33 49 Cees de Boer M-HMAS 0:50:07,129 1:54:08,026 0:50:43,015 3:34:58,170
34 72 Meine Oosterveld M-HMAS 0:55:15,549 1:49:03,280 0:50:44,477 3:35:03,306
35 67 Dirk Kruise M-HMAS 0:51:18,080 1:45:10,332 1:03:28,453 3:39:56,865
36 63 Geert Klungel M-HMAS 1:01:41,602 1:47:05,347 0:52:55,218 3:41:42,167
37 70 Peter Luijtink M-HMAS 0:56:52,860 1:49:19,219 0:56:25,105 3:42:37,184
38 82 Han Slijkhuis M-HMAS 0:54:12,421 1:46:57,336 1:02:15,931 3:43:25,688
39 66 Douwe Kromdijk M-HMAS 0:53:47,697 1:43:20,355 1:06:54,478 3:44:02,530
40 100 Klaas Vleems M-HMAS 0:54:27,634 1:57:25,537 0:55:08,510 3:47:01,681
41 99 Jeroen verduijn M-HMAS 0:52:00,532 1:54:17,676 1:01:43,794 3:48:02,002
42 94 Rudy Veen M-HMAS 1:03:41,686 1:52:15,144 0:52:30,454 3:48:27,284
43 73 Jenne Oosting M-HMAS 0:55:09,097 2:07:40,029 0:49:54,172 3:52:43,298
44 103 Sietse Woudstra M-HMAS 0:55:34,899 2:01:19,296 0:55:53,821 3:52:48,016
45 56 Jos Eijsink M-HMAS 0:57:47,723 1:58:49,015 0:59:13,555 3:55:50,293
46 71 Jan Mulder M-HMAS 1:03:06,890 1:58:56,860 0:54:48,744 3:56:52,494
47 40 Walter Akker, van den M-HMAS 0:58:15,289 1:58:09,866 1:01:13,472 3:57:38,627
48 76 Ben Reuvers M-HMAS 1:04:36,112 1:53:51,665 0:59:11,349 3:57:39,126
49 84 Hendrik Terburg M-HMAS 1:00:54,207 1:59:50,475 0:58:50,725 3:59:35,407
50 55 Martin Dost M-HMAS 0:55:33,170 2:00:20,458 0:11:27,717 3:07:21,345
51 74 Henk Pater M-HMAS 1:00:07,702 1:54:37,424
52 45 E Bouweriks M-HMAS 0:52:18,539

Heren senioren

1 19 Fokke Stoel M-HSEN 0:41:10,281 1:26:13,194 0:36:53,218 2:44:16,693
2 22 Kurt van de Nes M-HSEN 0:45:39,645 1:24:09,651 0:37:01,485 2:46:50,781
3 11 Frank Heldoorn M-HSEN 0:39:48,369 1:26:15,301 0:43:57,428 2:50:01,098
4 226 Jetse Scholma M-HSEN 0:41:21,095 1:29:31,061 0:44:12,427 2:55:04,583 NSK Heren
5 221 Michael Breedt M-HSEN 0:44:35,995 1:30:12,039 0:43:44,841 2:58:32,875 NSK Heren
6 223 Ger Inberg M-HSEN 0:44:21,593 1:26:40,145 0:47:37,942 2:58:39,680 NSK Heren
7 14 Rein-Jan Koolwijk M-HSEN 0:44:54,945 1:34:04,909 0:45:52,728 3:04:52,582
8 20 Marcel ten Wolde M-HSEN 0:45:38,578 1:41:09,560 0:41:43,831 3:08:31,969
9 7 Pier Johan de Boer M-HSEN 0:50:22,937 1:34:43,637 0:43:44,864 3:08:51,438
10 229 Bart van der Wal M-HSEN 0:42:08,332 1:39:00,957 0:48:44,965 3:09:54,254 NSK Heren
11 224 Michiel Kool M-HSEN 0:48:35,676 1:36:24,110 0:46:12,919 3:11:12,705 NSK Heren
12 225 Tom Nauta M-HSEN 0:50:20,702 1:37:20,417 0:44:16,144 3:11:57,263 NSK Heren
13 15 Wout Korving M-HSEN 0:42:55,218 1:37:23,894 0:51:58,202 3:12:17,314
14 21 Ilja van Dam M-HSEN 0:47:00,152 1:41:14,162 0:46:51,526 3:15:05,840
15 8 Jan-Willem de Bos M-HSEN 0:50:55,688 1:38:47,905 0:46:16,805 3:16:00,398
16 23 Gerard Ypma M-HSEN 0:50:12,780 1:40:03,823 0:46:12,860 3:16:29,463
17 228 Sjoerd Jan van der Pluijm M-HSEN 0:46:37,262 1:40:00,080 0:55:07,201 3:21:44,543 NSK Heren
18 3 Johan Appeldoorn M-HSEN 0:55:10,408 1:41:47,156 0:48:08,243 3:25:05,807
19 222 Sjoerd de Haan M-HSEN 0:49:28,339 1:35:25,486 1:01:28,306 3:26:22,131 NSK Heren
20 5 Johan Beumer M-HSEN 0:48:21,098 1:39:22,586 1:00:55,733 3:28:39,417
21 16 Kees Kuipers M-HSEN 0:52:34,257 1:45:49,379 0:53:25,284 3:31:48,920
22 17 Rogier Oevelen M-HSEN 0:47:26,719 1:38:05,343 1:06:44,648 3:32:16,710
23 1 Dirk Albertsma M-HSEN 0:57:19,785 1:42:18,967 0:54:43,384 3:34:22,136
24 4 Kor bakker M-HSEN 0:55:51,649 1:45:57,467 1:00:58,209 3:42:47,325
25 12 Martijn Hof M-HSEN 0:50:35,085 1:56:44,503 1:02:09,583 3:49:29,171
26 10 Jack Flik M-HSEN 1:01:24,857 1:57:04,612 0:53:20,248 3:51:49,717
27 18 Leendert Schwab M-HSEN 0:48:54,701 1:37:21,950 0:35:54,467 DNF

Sprintafstand overal

 

Pos Bib Fullname Class LopenTm FietsenTm SchaatsenTm TotalTm
1 118 Piet Hijlkema S-HSEN 0:24:25,322 0:48:07,883 0:19:24,323 1:31:57,528
2 208 Ben Zwezerijnen S-HJUN 0:20:26,667 0:49:54,797 0:22:22,113 1:32:43,577
3 127 L.D. Moes S-HSEN 0:24:30,971 0:46:36,873 0:22:21,963 1:33:29,807
4 123 Ivo Loots S-HSEN 0:22:10,063 0:49:04,547 0:22:47,240 1:34:01,850
5 176 Johan Lek S-HMAS 0:22:55,713 0:49:58,988 0:21:22,325 1:34:17,026
6 163 Pieter Boumeester S-HMAS 0:23:47,797 0:49:22,036 0:23:13,772 1:36:23,605
7 134 Arjen van der Krieke S-HSEN 0:20:41,284 0:47:31,022 0:28:37,413 1:36:49,719
8 138 Rik Wemmenhove S-HSEN 0:21:59,712 0:50:03,337 0:25:13,875 1:37:16,924
9 112 Marijn Brakel van S-HSEN 0:22:11,527 0:49:21,872 0:26:43,400 1:38:16,799
10 136 Gudo van Holland S-HSEN 0:23:53,987 0:52:19,689 0:22:50,085 1:39:03,761
11 122 Arjan Kruyt S-HSEN 0:22:36,942 0:50:12,560 0:26:26,684 1:39:16,186
12 232 Caroline Slikker S-DSEN 0:23:57,485 0:53:27,190 0:21:58,626 1:39:23,301
13 201 Peter Jan Brouwer S-HJUN 0:21:41,935 0:53:33,640 0:24:26,377 1:39:41,952
14 135 Michiel van der Wal S-HSEN 0:23:41,973 0:49:24,041 0:27:02,628 1:40:08,642
15 160 Peter Bamberg S-HMAS 0:25:29,603 0:53:44,238 0:22:14,379 1:41:28,220
16 120 Mathijs Honig S-HSEN 0:23:52,734 0:48:57,915 0:28:40,630 1:41:31,279
17 235 Evi van Ekris S-DSEN 0:27:47,815 0:52:06,699 0:21:48,157 1:41:42,671
18 133 Tobias van den Berg S-HSEN 0:23:33,674 0:51:59,544 0:26:16,580 1:41:49,798
19 131 Arjen Smedes S-HSEN 0:23:13,481 0:51:49,784 0:27:32,918 1:42:36,183
20 119 Lieuwe Hoekstra S-HSEN 0:27:08,293 0:49:15,454 0:26:25,253 1:42:49,000
21 141 Aukje de Haan S-DSEN 0:25:41,118 0:54:03,411 0:23:17,966 1:43:02,495
22 128 Hielke Nienhuis S-HSEN 0:22:41,776 0:54:02,422 0:26:51,257 1:43:35,455
23 148 Ingrid Lemke S-DSEN 0:21:57,944 0:58:30,507 0:23:47,874 1:44:16,325
24 174 Martin Jepkema S-HMAS 0:26:34,129 0:51:27,445 0:27:14,037 1:45:15,611
25 175 Cock Kortlever S-HMAS 0:26:02,624 0:54:12,735 0:25:58,926 1:46:14,285
26 165 Marlin Burkunk S-HMAS 0:28:56,814 0:52:37,235 0:25:56,746 1:47:30,795
27 115 Leo Dijkstra S-HSEN 0:26:50,331 0:55:35,579 0:25:39,925 1:48:05,835
28 129 Jaco Schrauwen S-HSEN 0:25:45,493 0:54:26,684 0:28:47,517 1:48:59,694
29 173 Kees Jansen S-HMAS 1:49:07,000
30 142 Sietske Dijkstra S-DSEN 0:26:05,211 0:58:54,884 0:24:15,504 1:49:15,599
31 143 Janine Doorduin S-DSEN 0:28:26,739 0:56:27,513 0:24:24,230 1:49:18,482
32 171 Meine Hoitsma S-HMAS 0:24:53,140 1:00:42,999 0:25:14,241 1:50:50,380
33 146 Sandra Jansema S-DSEN 0:29:11,524 0:55:36,648 0:27:18,381 1:52:06,553
34 145 Liesbeth Hoekstra S-DSEN 0:28:32,271 0:59:23,898 0:24:27,077 1:52:23,246
35 169 Walraad Guichelaar S-HMAS 0:27:41,750 0:56:44,497 0:27:59,287 1:52:25,534
36 203 Jorrit Pepping S-HJUN 0:26:51,331 0:57:31,991 0:28:14,914 1:52:38,236
37 177 Jaap Meijering S-HMAS 0:30:02,588 0:58:00,087 0:25:23,612 1:53:26,287
38 125 Ton Cusiel S-HSEN 0:28:22,398 0:58:44,224 0:26:54,040 1:54:00,662
39 140 Susan Boode S-DSEN 0:28:33,808 0:59:58,817 0:25:50,753 1:54:23,378
40 215 Roos te Pas S-DJUN 0:28:47,334 1:01:04,895 0:24:38,511 1:54:30,740
41 116 Kees-Jan Everts S-HSEN 0:28:17,822 0:56:13,393 0:30:08,197 1:54:39,412
42 111 Jan Bos S-HSEN 0:31:08,136 0:58:09,874 0:25:34,200 1:54:52,210
43 137 Henk Walters S-HSEN 0:29:24,084 0:58:26,162 0:27:14,754 1:55:05,000
44 198 José Weel S-DMAS 0:28:55,200 1:01:08,773 0:26:15,161 1:56:19,134
45 149 Maaike Stoel S-DSEN 0:30:06,010 0:58:55,314 0:27:26,653 1:56:27,977
46 231 Suzanne Rooijen van S-DSEN 0:27:35,506 1:01:33,525 0:27:19,232 1:56:28,263
47 110 Jos Bodewes S-HSEN 0:28:35,661 0:59:30,304 0:29:21,694 1:57:27,659
48 121 Robert Kaaden, van der S-HSEN 0:29:25,278 0:58:00,551 0:30:06,242 1:57:32,071
49 233 Jantien van Aken S-DSEN 0:30:15,466 1:01:02,918 0:26:28,838 1:57:47,222
50 167 Pieter Dijkstra S-HMAS 0:33:40,513 0:58:08,220 0:26:15,838 1:58:04,571
51 162 Klaas Bos S-HMAS 0:28:38,718 0:57:28,969 0:32:24,956 1:58:32,643
52 144 Annemarie Freriks S-DSEN 0:32:16,998 1:02:16,909 0:24:11,680 1:58:45,587
53 132 Jeroen van de Nes S-HSEN 0:31:46,774 0:58:43,760 0:28:30,249 1:59:00,783
54 195 Tineke Spithorst- Weites S-DMAS 0:31:25,985 1:01:21,782 0:27:11,737 1:59:59,504
55 202 Maurits Kramer S-HJUN 0:26:55,912 1:06:37,677 0:26:44,354 2:00:17,943
56 179 Willy Pomper S-HMAS 0:28:52,956 1:02:29,430 0:28:59,145 2:00:21,531
57 178 Jan Molegraaf S-HMAS 0:33:00,559 0:57:01,146 0:30:39,964 2:00:41,669
58 161 Bert Beukema S-HMAS 0:33:45,395 1:00:26,351 0:26:32,020 2:00:43,766
59 114 Vincent de Hollander S-HSEN 0:27:10,095 1:01:46,735 0:31:48,020 2:00:44,850
60 184 Anko Wieringa S-HMAS 0:33:42,811 0:56:53,275 0:30:27,097 2:01:03,183
61 181 Berend Jan Sterken S-HMAS 0:32:48,651 0:58:26,014 0:31:07,959 2:02:22,624
62 117 Paul Heij S-HSEN 0:26:21,286 1:00:11,206 0:36:12,950 2:02:45,442
63 212 Charlotte Hulsman S-DJUN 0:33:21,153 1:02:49,879 0:27:15,965 2:03:26,997
64 139 Antoine Wolbes S-HSEN 0:33:53,934 1:01:25,211 0:28:36,525 2:03:55,670
65 213 Dominique Hulsman S-DJUN 0:29:19,672 1:07:22,851 0:27:38,234 2:04:20,757
66 193 Tammoa Kasemier S-DMAS 0:30:49,914 1:06:05,238 0:27:26,165 2:04:21,317
67 172 Albert Huizeling S-HMAS 0:27:34,633 1:05:50,150 0:32:04,298 2:05:29,081
68 196 Wilmy Toren S-DMAS 0:35:02,574 1:02:54,437 0:27:41,939 2:05:38,950
69 191 Peter Velthuis S-HMAS 0:33:04,603 1:03:08,012 0:29:34,961 2:05:47,576
70 147 Mendel Koolhof S-DSEN 0:29:47,577 1:03:31,411 0:32:51,969 2:06:10,957
71 168 Piet Doorduin S-HMAS 0:31:11,871 1:06:21,141 0:30:06,646 2:07:39,658
72 192 Dorien Horenberg S-DMAS 0:27:40,294 1:09:43,018 0:30:55,944 2:08:19,256
73 170 Riekele Heida S-HMAS 0:32:17,839 1:06:09,031 0:30:25,989 2:08:52,859
74 152 Marjolijn van Otterloo S-DSEN 0:31:53,812 0:59:45,759 0:37:17,632 2:08:57,203
75 234 Willemijn van der Veen S-DSEN 0:33:11,158 1:06:27,821 0:29:54,510 2:09:33,489
76 166 Gert De Roo S-HMAS 0:33:58,016 1:06:18,462 0:29:42,718 2:09:59,196
77 113 Bas Corstanje S-HSEN 0:33:30,867 1:00:36,948 0:36:08,559 2:10:16,374
78 211 Marielle Hulsman S-DJUN 0:33:18,147 1:04:25,345 0:33:15,350 2:10:58,842
79 205 Pepijn Van der Vinne S-HJUN 0:27:00,062 1:16:25,569 0:28:50,970 2:12:16,601
80 150 Cornelie van der Most S-DSEN 0:31:50,827 1:06:44,343 0:33:58,884 2:12:34,054
81 151 Ria van Dijk S-DSEN 0:35:52,262 1:07:04,133 0:32:46,045 2:15:42,440
82 199 Fieke Sanders S-DMAS 0:32:32,239 1:10:26,679 0:34:37,813 2:17:36,731
83 190 Jetske Akkerman S-DMAS 0:35:27,598 1:11:45,960 0:31:48,530 2:19:02,088
84 197 Irma Veenhuizen S-DMAS 0:42:00,893 1:10:49,003 0:31:47,030 2:24:36,926
85 194 Ellen Postma S-DMAS 0:38:31,401 1:18:02,882 0:31:47,632 2:28:21,915
86 153 Annemiek Wibier S-DSEN 0:36:19,744 1:15:25,328 0:37:06,150 2:28:51,222
87 204 Jorrit van de Kant S-HJUN 0:24:07,039
88 185 Ruud van der Zande S-HMAS 0:33:07,129

Sprintafstand per categorie

Dames junioren

1 215 Roos te Pas S-DJUN 0:28:47,334 1:01:04,895 0:00:53,395 1:54:30,740
2 212 Charlotte Hulsman S-DJUN 0:33:21,153 1:02:49,879 0:01:02,483 2:03:26,997
3 213 Dominique Hulsman S-DJUN 0:29:19,672 1:07:22,851 0:00:51,476 2:04:20,757
4 211 Marielle Hulsman S-DJUN 0:33:18,147 1:04:25,345 0:01:08,951 2:10:58,842

Dames masters

1 198 José Weel S-DMAS 0:28:55,200 1:01:08,773 0:00:54,813 1:56:19,134
2 195 Tineke Spithorst- Weites S-DMAS 0:31:25,985 1:01:21,782 0:00:54,358 1:59:59,504
3 193 Tammoa Kasemier S-DMAS 0:30:49,914 1:06:05,238 0:00:59,331 2:04:21,317
4 196 Wilmy Toren S-DMAS 0:35:02,574 1:02:54,437 0:01:01,116 2:05:38,950
5 191 Marianne Eggermont S-DMAS 0:33:04,603 1:03:08,012 0:01:03,445 2:05:47,576
6 192 Dorien Horenberg S-DMAS 0:27:40,294 1:09:43,018 0:01:13,106 2:08:19,256
7 199 Fieke Sanders S-DMAS 0:32:32,239 1:10:26,679 0:01:05,948 2:17:36,731
8 190 Jetske Akkerman S-DMAS 0:35:27,598 1:11:45,960 0:01:09,567 2:19:02,088
9 197 Irma Veenhuizen S-DMAS 0:42:00,893 1:10:49,003 0:01:13,576 2:24:36,926
10 194 Ellen Postma S-DMAS 0:38:31,401 1:18:02,882 0:01:07,033 2:28:21,915

Dames senioren

1 232 Caroline Slikker S-DSEN 0:23:57,485 0:53:27,190 0:00:48,666 1:39:23,301 NSK Dames
2 235 Evi van Ekris S-DSEN 0:27:47,815 0:52:06,699 0:00:50,392 1:41:42,671 NSK Dames
3 141 Aukje de Haan S-DSEN 0:25:41,118 0:54:03,411 0:00:49,450 1:43:02,495
4 148 Ingrid Lemke S-DSEN 0:21:57,944 0:58:30,507 0:00:50,488 1:44:16,325
5 142 Sietske Dijkstra S-DSEN 0:26:05,211 0:58:54,884 0:00:49,671 1:49:15,599
6 143 Janine Doorduin S-DSEN 0:28:26,739 0:56:27,513 0:00:51,804 1:49:18,482
7 146 Sandra Jansema S-DSEN 0:29:11,524 0:55:36,648 0:00:58,993 1:52:06,553
8 145 Liesbeth Hoekstra S-DSEN 0:28:32,271 0:59:23,898 0:00:53,196 1:52:23,246
9 140 Susan Boode S-DSEN 0:28:33,808 0:59:58,817 0:00:56,008 1:54:23,378
10 149 Maaike Stoel S-DSEN 0:30:06,010 0:58:55,314 0:00:53,600 1:56:27,977
11 231 Suzanne Rooijen van S-DSEN 0:27:35,506 1:01:33,525 0:00:53,416 1:56:28,263 NSK Dames
12 233 Jantien van Aken S-DSEN 0:30:15,466 1:01:02,918 0:00:56,795 1:57:47,222 NSK Dames
13 144 Annemarie Freriks S-DSEN 0:32:16,998 1:02:16,909 0:00:48,938 1:58:45,587
14 147 Mendel Koolhof S-DSEN 0:29:47,577 1:03:31,411 0:01:06,417 2:06:10,957
15 152 Marjolijn van Otterloo S-DSEN 0:31:53,812 0:59:45,759 0:01:13,145 2:08:57,203
16 234 Willemijn van der Veen S-DSEN 0:33:11,158 1:06:27,821 0:01:04,874 2:09:33,489 NSK Dames
17 150 Cornelie van der Most S-DSEN 0:31:50,827 1:06:44,343 0:01:12,714 2:12:34,054
18 151 Ria van Dijk S-DSEN 0:35:52,262 1:07:04,133 0:01:09,351 2:15:42,440
19 153 Annemiek Wibier S-DSEN 0:36:19,744 1:15:25,328 0:01:21,861 2:28:51,222

Heren junioren

1 208 Ben Zwezerijnen S-HJUN 0:20:26,667 0:49:54,797 0:00:47,452 1:32:43,577
2 201 Peter Jan Brouwer S-HJUN 0:21:41,935 0:53:33,640 0:00:52,083 1:39:41,952
3 203 Jorrit Pepping S-HJUN 0:26:51,331 0:57:31,991 0:00:59,442 1:52:38,236
4 202 Maurits Kramer S-HJUN 0:26:55,912 1:06:37,677 0:01:03,227 2:00:17,943
5 205 Pepijn Van der Vinne S-HJUN 0:27:00,062 1:16:25,569 0:00:52,903 2:12:16,601
6 204 Jorrit van de Kant S-HJUN 0:24:07,039

Heren masters

1 176 Johan Lek S-HMAS 0:22:55,713 0:49:58,988 0:00:47,353 1:34:17,026
2 163 Pieter Boumeester S-HMAS 0:23:47,797 0:49:22,036 0:00:54,472 1:36:23,605
3 160 Peter Bamberg S-HMAS 0:25:29,603 0:53:44,238 0:00:45,279 1:41:28,220
4 174 Martin Jepkema S-HMAS 0:26:34,129 0:51:27,445 0:01:02,771 1:45:15,611
5 175 Cock Kortlever S-HMAS 0:26:02,624 0:54:12,735 0:00:59,095 1:46:14,285
6 165 Marlin Burkunk S-HMAS 0:28:56,814 0:52:37,235 0:00:47,703 1:47:30,795
7 173 Kees Jansen S-HMAS 1:49:07,000
8 171 Meine Hoitsma S-HMAS 0:24:53,140 1:00:42,999 0:00:53,600 1:50:50,380
9 169 Walraad Guichelaar S-HMAS 0:27:41,750 0:56:44,497 0:01:00,103 1:52:25,534
10 177 Jaap Meijering S-HMAS 0:30:02,588 0:58:00,087 0:00:51,169 1:53:26,287
11 167 Pieter Dijkstra S-HMAS 0:33:40,513 0:58:08,220 0:00:56,363 1:58:04,571
12 162 Klaas Bos S-HMAS 0:28:38,718 0:57:28,969 0:01:09,145 1:58:32,643
13 179 Willy Pomper S-HMAS 0:28:52,956 1:02:29,430 0:01:00,499 2:00:21,531
14 178 Jan Molegraaf S-HMAS 0:33:00,559 0:57:01,146 0:01:03,116 2:00:41,669
15 161 Bert Beukema S-HMAS 0:33:45,395 1:00:26,351 0:01:07,434 2:00:43,766
16 184 Anko Wieringa S-HMAS 0:33:42,811 0:56:53,275 0:00:55,485 2:01:03,183
17 181 Berend Jan Sterken S-HMAS 0:32:48,651 0:58:26,014 0:01:03,021 2:02:22,624
18 172 Albert Huizeling S-HMAS 0:27:34,633 1:05:50,150 0:32:04,298 2:05:29,081
19 168 Piet Doorduin S-HMAS 0:31:11,871 1:06:21,141 0:00:58,467 2:07:39,658
20 170 Riekele Heida S-HMAS 0:32:17,839 1:06:09,031 0:01:03,952 2:08:52,859
21 166 Gert De Roo S-HMAS 0:33:58,016 1:06:18,462 0:01:00,391 2:09:59,196
22 185 Ruud van der Zande S-HMAS 0:33:07,129

Heren senioren

1 118 Piet Hijlkema S-HSEN 0:24:25,322 0:48:07,883 0:00:40,057 1:31:57,528
2 127 L.D. Moes S-HSEN 0:24:30,971 0:46:36,873 0:00:46,640 1:33:29,807
3 123 Ivo Loots S-HSEN 0:22:10,063 0:49:04,547 0:00:44,453 1:34:01,850
4 134 Arjen van der Krieke S-HSEN 0:20:41,284 0:47:31,022 0:01:02,571 1:36:49,719
5 138 Rik Wemmenhove S-HSEN 0:21:59,712 0:50:03,337 0:00:52,989 1:37:16,924
6 112 Marijn Brakel van S-HSEN 0:22:11,527 0:49:21,872 0:01:00,514 1:38:16,799
7 136 Gudo van Holland S-HSEN 0:23:53,987 0:52:19,689 0:00:46,860 1:39:03,761
8 122 Arjan Kruyt S-HSEN 0:22:36,942 0:50:12,560 0:00:56,282 1:39:16,186
9 135 Michiel van der Wal S-HSEN 0:23:41,973 0:49:24,041 0:00:52,881 1:40:08,642
10 120 Mathijs Honig S-HSEN 0:23:52,734 0:48:57,915 0:00:58,526 1:41:31,279
11 133 Tobias van den Berg S-HSEN 0:23:33,674 0:51:59,544 0:00:50,208 1:41:49,798
12 131 Arjen Smedes S-HSEN 0:23:13,481 0:51:49,784 0:00:54,491 1:42:36,183
13 119 Lieuwe Hoekstra S-HSEN 0:27:08,293 0:49:15,454 0:00:56,009 1:42:49,000
14 128 Hielke Nienhuis S-HSEN 0:22:41,776 0:54:02,422 0:00:55,064 1:43:35,455
15 115 Leo Dijkstra S-HSEN 0:26:50,331 0:55:35,579 0:00:54,086 1:48:05,835
16 129 Jaco Schrauwen S-HSEN 0:25:45,493 0:54:26,684 0:01:01,346 1:48:59,694
17 125 Ton Cusiel S-HSEN 0:28:22,398 0:58:44,224 0:00:54,018 1:54:00,662
18 116 Kees-Jan Everts S-HSEN 0:28:17,822 0:56:13,393 0:01:07,893 1:54:39,412
19 111 Jan Bos S-HSEN 0:31:08,136 0:58:09,874 0:01:17,120 1:54:52,210
20 137 Henk Walters S-HSEN 0:29:24,084 0:58:26,162 0:01:23,792 1:55:05,000
21 110 Jos Bodewes S-HSEN 0:28:35,661 0:59:30,304 0:01:00,195 1:57:27,659
22 121 Robert Kaaden, van der S-HSEN 0:29:25,278 0:58:00,551 0:01:07,640 1:57:32,071
23 132 Jeroen van de Nes S-HSEN 0:31:46,774 0:58:43,760 0:01:04,435 1:59:00,783
24 114 Vincent de Hollander S-HSEN 0:27:10,095 1:01:46,735 0:01:07,639 2:00:44,850
25 117 Paul Heij S-HSEN 0:26:21,286 1:00:11,206 0:01:14,591 2:02:45,442
26 139 Antoine Wolbes S-HSEN 0:33:53,934 1:01:25,211 0:00:52,458 2:03:55,670
27 113 Bas Corstanje S-HSEN 0:33:30,867 1:00:36,948 0:01:19,610 2:10:16,374

 

WTGlogo

Sociale media

Sponsoren

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Suppliers

Banner
Banner

WTG is onderdeel van

Banner